کنکور زیر لایه حمله ویروس کوئید 19 (قسمت سوم)

 این سرعت به  مهندس ( ناتانیل ولز ) دیتریتی هم کمک کرد و او توانست یک سال بعد یعنی در سال 1914 ، یخچال های الکترونیکی را روانه بازار کند . از این به بعد کارخانه و شرکتهای تولید کننده شروع به تولید مدلهای مختلف یخچال در طرحها و رنگهای مختلف با رنگ آمیزی های زیبا نمودند .

و حرف و پیام پایانی !

خب تیک تاکی های گرامی ضمن یادآوری مجدد برای استفاده تاکیدی از ماسک ، و همینطور در استای مقابله با ویروس کوئید 19 برخاسته و سراغ یخچال بروید و در حالیکه لیوان آبی را پرکرده و لاجرعه سر میکشید ، به فکر تلاش و پیگیریهای این زنجیره از دانشمندان و مخترعین بیافتید و بدانید که موفقیت از شما دور نیست .

راستی تیک تاکی های نستوه ! بد نیست بدانید برای تولید هریخچال ، چند قطعه اصلی لازمه و آن قطعات عبارتند از کمپرسور، کندانسور ، اپراتور ، گاز و ترمستات که جزء لاینفک دستگاه های سرما سازو هر یخچالی میباشند مابقی وسایل به سلیقه تولید کننده طراحی و تعبیه میشوند که در جهت زیبائی و راحتی  به کار گرفته میشود .

باز برای حفظ قرنطینه خود همچنان تلاش کنید به پروتکل بهداشتی جهانی احترام بگذارید و ضمن انتقال و تاکید کردن این مطالب به رفیقانتان که برای مقابله با کوئید 19 ، تاکید دیگری هم داشته باشید و آن جمله همیشگی است که ( تیک تاکی شو رفیق )

مطالب مشابه

کنکور زیر لایه حمله ویروس کوئید 19 (قسمت دوم)
کنکور زیر لایه حمله ویروس کوئید 19 (قسمت دوم)

اولین مرد مخترع از اسکاتلند وارد شد ! در سال 1747 میلادی یک پزشک اسکاتلندی به نام ( ویلیام کالن )...

کنکور زیر لایه حمله ویروس کوئید 19 (قسمت اول)
کنکور زیر لایه حمله ویروس کوئید 19 (قسمت اول)

درد دل اولیه در فضای کرونا و تعطیلاتی ! سلام برتیک تاکی های جستجوگر! امیدواریم آنچه که خواسته اید...

بچسبون تا یاد تو نشود فراموش!(قسمت دوم)
بچسبون تا یاد تو نشود فراموش!(قسمت دوم)

حضور تاثیر گذار در یک همایش . در سال 1974 در یک همایش که به همت شرک 3M در رابطه با خواص چسب ،...

ارسال نظر

عکس خوانده نمی شود