اخباری از اینجا و آنجا ، برای شما (قسمت دوم)

این نوجوان که علاقه وافری به بازیهای ویدئویی داشت ، در مقابل به مدرسه رفتن و درس خواندن مقاومت میکرد به گونه ای که پدرش کلافه شده بود . بالاخره پدر تصمیم میگیرد که دیگر پسرش را به مدرسه نفرستاده و شرایط بازی وی در خانه را فراهم سازد !

( نمیخوام بری مدرسه بشین خانه و بازی کن ! ) این جمله ای بود که نوجوان از پدرش شنید و او را بسیار خوشحال کرد ! معامله این پدر و پسر ، منجر به این شد که نوجوان در بازیهای رایانه ای حرفه ای شده و در حال حاضر به درآمدهای قابل توجه برسد . بالاخره این نوجوان قرار بود که در جامعه شغلی داشته باشد ، خب چه بهتر که در این سن صاحب شغلی شده  وبه درآمدی هم برسد !!

 

حدود خود را مشخص کن پدر !

به گزارش خبرگزاری ( دیلی میل ) در سویل اسپانیا ، یک دانش آموز نوجوان علیه پدرش به دادگاه ، شکایت کرد . این پسر نوجوان مدعی شده بود که پدرش بدون اجازه وی ، پاکت نامه ای که متعلق به وی بود را باز کرده و خوانده است . در این نامه خاله این پسر نوجوان از او خواسته بود تا در یک پرونده سوء استفاده خانوادگی ،علیه پدرش شکایت کند تا نهایت به نفع وی و مادرش تمام شود ! بالاخره دادگاه شکایت دانش آموز جوان را پذیرفت و حکم به محکومیت پدر داد . فقط یکی از جریمه های پدر پرداخت سه هزار یورو به این دانش آموز جوان بود .

و خبری برای حسن ختام اخبار دانش آموزی !

اگر روزی موفق شدید که سر جلسه امتحان بنشینید و به یکباره مشاهده کردید که خدمات حوزه امتحانی ، در حال جابجائی تعداد زیادی کارتن هستند ، زیاد خوشحال نشوید ! شاید تصور کنید که برای شما در طول جلسه امتحان ، انواع اطعمه و اشربه را تهیه کرده اند تا در طول جلسه امتحان خدمتتان آورده و با آنها از شما پذیرائی کنند ! خیر با توجه به خبر ذیل ، این امکان دیگری میتواند تصور کرد .

در کارناتاکا که ایالتی در هندوستان است ، وقتی بچه ها اوراق خود را گرفتند تا همینکه خواستند توانائی خود را بوسیله قلم به رخ برگه امتحانی بکشند ، متوجه شدند که به یکباره همه جا تاریک شد ! گویا ممتحنین محترم برای جلوگیری از تقلب کردن دانش آموزان ، فکری کردند بکر ! البته این فکر زیاد هم بکر نبود چون در چین هم اتفاق افتاده بود و این ممتحنین هندی خود از روش همکاران خود در چین تقلب کردند ! بله این دوستان روی سر هر کدام از دانش آموزان یک کارتن کوچک قرار دادند و به اندازه یک روزنه کوچک فضا گذاشتند تا از میان آن دانش آموز کارتن به سر، بتواند مطالب خود را روی برگه امتحانی بنویسد !

هرچند که با انتشار این خبرممتحنین مبتکر مجبور شدند تا از والدین و دانش آموزان عذرخواهی کنند ، ولی شاید روزی این تجربه برای شما هم پیش بیاید پس با دیدن کارتنهای خالی در حوزه امتحانی برای شما خوابی دیده شده باشد !

شما جوانید و آرزو بر شما حرام نیست !

اما شاید هم به نوع دیگری غافلگیر شوید. یعنی جلوی شما یک کارتن بگذارند و وقتی باز کردید متوجه شوید که مورد عنایت قرار گرفته اید . چون امکان داره در کارتن ، یک اناناس ، چند قطعه موز، چند قوطی آبمیوه ، تعدادی شکلات و ابنبات ، چند بسته بیسکویت ویفر و پتی بور و یک عدد ساندویچ هات داگ به همراه یک نوشیدنی و چند بطری آب معدنی خنک باشد که تمامی آن در اختیار شما گذاشته شود ! پس تا آن جلسه امتحان فضائی ، با کمک اپلیکیشن تیک تاک ، روی درسهایمان زوم کنیم .

با این خبر قسمت اخبار دانش جوئی را بسته و از شما دعوت میکنیم تا حتما مطالب قسمت دیگر را دنبال کنید که بسیار خاصه ! پس تا قسمت پنجاه و یکم ، خدانگهدار و همچنان به رفیق خود یاد آور شوید که : تیک تاکی شو رفیق !

 

مطالب مشابه

اخباری از اینجا و آنجا ، برای شما
اخباری از اینجا و آنجا ، برای شما

سلامی بدون آلودگی از هر ویروسی در زمانه کرونا ! تیک تاک برای شما و خانواده شما ، آرزوی روزهای بدون...

هوشیار باشیم ، مراقب باشیم ، لولو داره میاد !
هوشیار باشیم ، مراقب باشیم ، لولو داره میاد !

سلام تمام تیک تاک به تمام تیک تاکی ها . در قسمت قبلی رسیدیم به اینکه جامعه استارتاپی شرایط پرش...

فضا در اختیار همه هست حتی ناشنوایان (قسمت اول)
فضا در اختیار همه هست حتی ناشنوایان (قسمت اول)

سلام بر تیک تاکی های همراه ، راستی تا به حال از سامانه تیک تاک راضی بوده اید ؟ امید که این همان...

ارسال نظر

عکس خوانده نمی شود