جای ما و شما خوابیدن در جویها نیست ! قسمت سوم

چون امکان داره این آدمها در اتومبیل به شما نزدیک شوند ، پس دلیل به رد کردن اتومبیل نیست . چاقو هم در علم پزشکیه ، هم در آشپزخانه و هم در درگیری ها به کار میره ! پس چاقو فقط چاقوست !

چه بکنیم ؟ اول اینکه با مطالعه سرنوشت این آدمها و حوادثی که رقم میزنند ، به موقعیت آنها اشراف پیدا بکنیم ! متاسفانه باید بگوئیم که این روزها هم خبرها درباره اینها ، کم نیست .

در صورت ارتباط آنها با شما و زمانی که احساس خطر کردید ، به شکل صمیمانه ای با کسانی که با شما صمیمی هستند، آنها را آگاه کنید که چگونه آنها با شما ارتباط گرفته اند.

غد نباشید که غدی شما را به قهقرا میبرد، حتی اگر لازم  میبیند ، میتوانید با مشاورین دلسوز خوتون در تیک تاک هم ارتباط بگیرید و از وجود این خبیثان ، آنها را آگاه سازید .

با دوستان خود تیمی آگاه تشکیل بدهید تا با قدرت و به راحتی ، هم جلوشون قدرتمند بایستید و هم امیال پلیدشان را نابود سازید .

بی رو دربایستی ، این حال و هوای افیونی امروزه داره مد میشه ! اونم بوسیله بتهای جهالت که پشت تریبونها و روی سنهای موسیقی به شکل پنهانی و نامحسوس ، مروج انواع و اقسام مواد هستند .

شما باید تابو شکنی کنید و فریب اسم و رسم به اصطلاح این آرتیست نماهای اجق وجق را نخورید که همه دروغند و ریا . فضاهای مجازی فقط در اختیار آنها نیست ، دلیلی نداره که آنتریک بشوید و ..... !

شما نباید آلوده مواد بشوید و شما نباید در تور فرصت طلبان بیوفتید و شما نباید باعث سقوط دوستانتان بشوید و شما نباید باعث سرشکستگی خانواده خود شوید و شما نباید که نه ، شما باید شما باشید و آن جوان سالم و پویا و همیشگی ، چه دختر و چه پسر که زندگی حق و سهم شماست .

هرچند زندگی امروزه پر ازچالشه و همه فکر میکنند دیگر شانسی ندارند اما اینگونه نیست ، بالاخره این چای تلخ شیرین خواهد شد! این روزها خواهد گذشت و فردا برای کسی میماند که توان گرفتن فردا را داشته باشد . شما نباید روی همین زندگی هم با همین شرایط هم ، قمار کنید . آنکه امروز زندگی شما رو گرفته ، قراره که فردا در جیب شما مواد بکاره ! شما سالم بمانید تا فردا را از آنها بگیرید .

خب تیک تاکی های عزیز بسیار لازم بود که در میان بحثهای درسی ، از حواشی دردمند این روزها هم باب صحبتی داشته باشیم . دردمند از اینکه بدانیم چگونه ، جوانها با قاچاقچی های جهانی همراه شده اند .

آخه حتی یک نخ سیگارهم ، در دایره قاچاق جهانی ، به شکل بسیار حرفه ای نقش و حساب و کتاب داره.

ناخودآگاه ما هم تبدیل به یکی ازحلقه های این زنجیره خطرناک میشویم ، حتی با مصرف یک نخ سیگار. ما به آنها منفعت رسانده ایم حتی با خرید یک نخ سیگار! یعنی از سفره پدر کنده ایم و در جیب یک قاچاقچی در یک کشور دور چون کلمبیا گذاشته ایم ! بله به همین راحتی ! ما عابر بانک فلان قاچاقچی در همه جا چون هاوانا یا مکزیک یا حتی در کشور خودمان شده ایم .

 تا دیر نشده در کنار درسها ، با کمک دوستان ، با همیاری مشاورین تیک تاک ، با دلسوزان خانواده و با آگاهی و خرد خود ، جلوی امیال کثیف این ناجوانمردان بایستیم . جوبها جای ما نیست چرا باید در جوی آب لجنی بخوابیم . شما باید تا ابرها  بالاروید و شما خواهید رفت ، بدون اینکه دردام افراد مواد فروش و افیونی بیوفتید .

خب یاران تیک تاکی که هم نفس شدن با نفسهای پاک شما ، ما را خرسند میکنه ، بحث اعتیاد رو که به صورت آلارمی هشدارگونه ،  به صدا دراوردیم را ، میبندیم .

 تا بحث دیگه با شما خداحافظی میکنیم . همواره دوستان سالم و رفقای پاک ، برای تک تک شما ، ما را آرزوست . و همچنان به رفقای پاک خود بگوئید تیک تاکی شوید رفقا !

مطالب مشابه

جای ما و شما خوابیدن در جویها نیست ! قسمت دوم
جای ما و شما خوابیدن در جویها نیست ! قسمت دوم

سلام دوباره و صد باره به تیک تاکی های همیشه سالم . ادامه بدهیم بحث خطر اعتیاد در بین جوانها را.خصلت...

جای ما و شما خوابیدن در جویها نیست !
جای ما و شما خوابیدن در جویها نیست !

سلام بر تمام تیک تاکی های عزیز . بی وقفه بریم سراغ بحث این قسمت ! دوستان تیک تاکی ، اصلا میدونین...

برای هر حادثه ای آماده شویم !
برای هر حادثه ای آماده شویم !

بسته برنامه ریزی ما ، مثل یک کالاست . این کالا هم براثر اتفاقی ، امکان داره قسمتی یا تمامی آن دچار...

ارسال نظر

عکس خوانده نمی شود