ما چه کسانی هستیم؟
وب سایت: www.ticktak.net
آدرس: تهران، دانشگاه شهید بهشتی
شماره تماس: 88866577 – 021
آدرس ایمیل: info@ticktak.net
اینستاگرام: @ticktaknet
نصب و استفاده از اپلیکیشن تیک تاک بسیار ساده است و بیشتر از چند لحظه وقت شما را نخواهد گرفت. شرایط و قوانین استفاده این اپلیکیشن نیز بسیار ساده می باشد. بنابراین بهتر است قبل از استفاده از تیک تاک از این شرایط مطلع باشید.
تعاریف:
سیمرغ: شرکت توسعه انفورماتیک سیمرغ که مالک کلیه حقوق مالکیت مادی و معنوی اپلیکیشن تیک تاک می باشد.
تیک تاک: اپلیکیشن تیک تاک و بستر نرم افزاری جهت ارتباط و ارائه محتوی آموزشی ناشران معتبر آموزشی به طرق مختلف به کاربران.
کاربر: هر شخص حقیقی است که از طریق بستر اینترنت و با استفاده از اپلیکیشن تیک تاک نسبت به دریافت خدمات آموزشی اقدام می نماید.
حساب کاربری: حسابی است که کاربر با ثبت شماره تلفن همراه خود برای استفاده از خدمات تیک تاک در اپلیکیشن ایجاد می نماید.
اطلاعات هویتی: اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران در اپلیکیشن تیک تاک ثبت می‌گردد.
قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران: قانون اساسی، قوانین عادی، آیین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر جامعه.
ایجاد حساب کاربری:
کاربران با ثبت نام در تیک تاک و همچنین با استفاده از خدمات تیک تاک می‌پذیرند که قوانین و مقررات تیک تاک را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی، آن را پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است به مرور زمان تغییر کند، بنابراین استفاده مستمر کاربران از تیک تاک به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات است. برای استفاده از خدمات تیک تاک لازم است که هر کاربر با ثبت شماره تلفن همراه، یک حساب کاربری در اپلیکیشن ایجاد نماید. کاربر مذکور می بایست پس از تایید شماره همراه خود از طریق درج کد مندرج در پیامک ارسالی از طرف تیک تاک، نام و نام خانوادگی، پایه و رشته تحصیلی خود را در اپلیکیشن تیک تاک ثبت کند. در صورت نقص اطلاعات امکان بروز اشکال در سرویس ها وجود داشته و مسئولیت آن با کاربر خواهد بود. در صورت استفاده از خدمات تیک تاک، کاربران مسئول حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری خود هستند و مسئولیت تمامی فعالیت هایی که تحت حساب کاربری آنان انجام گیرد، بر عهده خودشان است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر می بایست در اسرع وقت با پشتیبانی تیک تاک تماس بگیرد. کاربر حق واگذاری و اجازه استفاده از حساب کاربری خود به دیگران را نخواهند داشت.
ورود و استفاده از تیک تاک:
کلیه اصول و رویه های تیک تاک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. محتویات و سرویس های تیک تاک، تنها برای استفاده شخصی و غیرتجاری عرضه می گردد، بنابراین هرگونه استفاده غیر شخصی، قابل پیگرد بوده و هیچ فردی به هیچ عنوان مجاز به استفاده از اطلاعات تیک تاک برای فروش و یا تولید مجدد در هیچ بستری نمی باشد. استفاده از تیک تاک برای دسترسی به سرویس ها فراهم شده و لازم است کاربر صرفاً از آن در جهت اهداف و مقاصد تعریف شده استفاده نماید. استفاده از اپلیکیشن به گونه ای که باعث بروز مشکل، از کار انداختن و... آن شود، مجاز نبوده و از طرف سیمرغ قابل پیگیری حقوقی خواهد بود. این سند به عنوان یک توافق نامه با توجه به مقررات و قوانین کشوری مقرر گردیده و به معنای اعلام موافقت کاربر با شرایط استفاده از تیک تاک است. کاربر متعهد است به هیچ عنوان سوالات موجود در تست ها و کوئیزها و آزمون ها را به هیچ نحوی با دیگران به اشتراک نگذارد. کاربر می پذیرد که راه ارتباطی اپلیکیشن تیک تاک با وی از طریق ارسال پیامک است و امکان درخواست قطع ارسال پیامک برای وی وجود ندارد. استفاده از اپلیکیشن تیک تاک نیازمند سخت افزار و اینترنت بر روی آن می باشد، مسئولیت تامین و همچنین پرداخت هزینه های مربوط به آنها بر عهده کاربر است. کاربر متعهد است در طول یا پس از اتمام استفاده از تیک تاک، هیچ یک از اطلاعات تیک تاک را به هیچ گونه ای استفاده نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات خارج از ساختار خود اپلیکیشن بر خلاف قوانین و مقررات تیک تاک خواهد بود. تیک تاک ممکن است به علت به روزرسانی، اقدام به حذف برخی از محتواها کند. کاربر حق ندارد هیچ گونه تلاشی در جهت استخراج Source Code نرم افزار تیک تاک شامل Decompile، مهندسی معکوس یا فعالیت های مشابه انجام دهد. کاربر مجاز نیست با استفاده از روش های framing یا mirroring یا روش های دیگر نسخه دیگری از اپلیکیشن تیک تاک را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم افزار تیک تاک یا در روش ارائه سرویس تیک تاک تغییر یا خللی ایجاد کند. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری، مطالعه یا هرگونه فعالیت داده کاوی روی سرویس اجرا کند. کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به هیچ یک از بخش های سرویس تیک تاک یا سرویس های مرتبط با تیک تاک انجام دهد.
هزینه ها و پرداخت
خرید اشتراک از تیک تاک صرفاً از طریق درگاه اینترنتی صورت می پذیرد. امکان عودت هزینه اشتراک و خدمات خریداری شده تنها تا 72 ساعت پس از پرداخت امکان پذیر است. این امکان فقط از طریق ارسال درخواست به ایمیل info@ticktak.net امکان پذیر است. اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه بانکی (که خارج از کنترل مجموعه ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را لغو خواهیم کرد. همچنین اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل و دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده معلق یا ملغی خواهد شد. ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را با خبر قبلی معلق یا مسدود کنیم. امکان استفاده از محتوای غیر رایگان اپلیکیشن، با خرید اشتراک و تنها در طول مدت زمان اعلام شده، اعتبار دارد. پس از اتمام دوره اشتراک و در صورت عدم تمدید توسط کاربر، امکان استفاده از هیچ یک از محتواهای غیر رایگان وجود نخواهد داشت.
مسئولیت تیک تاک
تیک تاک تمامی تلاش خود را جهت استفاده کاربر از اپلیکیشن تیک تاک به کار می گیرد اما تضمینی در مورد اجرای آن بر روی همه دستگاه ها یا شبکه های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن همراه و ...) نخواهد داد. در صورت بروز مشکل در زمان استفاده از تیک تاک کاربران می توانند از طریق برقراری ارتباط با پشتیبانی تیک تاک مشکل خود را مطرح کرده و تیک تاک پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل مشکلات به عمل خواهد آورد. اطلاعات و محتوای موجود در تیک تاک از منابع معتبر و مرتبط و با رعایت مقررات و توجه به حقوق مولفان جمع آوری شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، سرویس های موجود یا ارائه شده در اپ در مواردی غیر دقیق و یا دارای اشکالات جزئی باشد. تیک تاک به طور مداوم اطلاعات و محتویات اپ را کنترل و بروز خواهد نمود. تیک تاک سهولت چگونگی استفاده، دقت اطلاعات، تضمین عملکرد نرم افزار و سرویس ها را بدون قید و یا تضمین، "آنگونه که هست" ارائه می کند. تیک تاک تحت هیچ شرایطی مسئولیت های ناشی از مهارت کم کاربر در استفاده از اپلیکیشن و یا ابراز اینکه در مورد سرویس و محصولات اطلاعی نداشته است را برعهده نخواهد گرفت. تیک تاک مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از قطع و یا سرعت اینترنت، مشکلات کاربری، خرابی تجهیزات کاربر و یا آلودگی آن به ویروس نداشته و مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد اپلیکیشن ناشی از این موارد بر عهده استفاده کننده خواهد بود. تیک تاک سعی می‌کند که کاربران دسترسی شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته را داشته باشند و سعی می‌کند هر گونه زمان از کارافتادگی را به حداقل برساند. تیک تاک ممکن است با اطلاع قبلی، به منظور تعمیر و نگهداری اپلیکیشن، دسترسی کاربران یا ارائه خدمات را موقتاً و در حداقل زمان ممکن متوقف یا معلق کند.
قطع سرویس
تیک تاک در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که حضور یک کاربر می تواند برای تیک تاک یا سایر کاربران نامطلوب باشد حق حذف دسترسی کاربر به اپلیکیشن را دارد. اگر تیک تاک به این باور برسد که کاربر از سیاست عودت وجه سوءاستفاده می‌کند، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که حساب کاربری کاربر را معلق یا مسدود یا ملغی کند و استفاده کنونی یا آتی وی از خدمات و محصولات تیک تاک را محدود یا مسدود کند.
کوییزهای شبانه:
کوییزهای شبانه تیک تاک محلی است برای رقابت بین دانش آموزان سراسر کشور. این کوییزها در ایام هفته در پایه ها و رشته های مختلف در ساعتی مشخص برگزار می شود. کاربران می توانند با شرکت در این کوییز ها ضمن سنجش دانش خود نسبت به سایر رقبا با پاسخ به کلیه سوالات هر کوییز جایزه نقدی دریافت نمایند. هر کوییز دارای جایزه نقدی مشخصی خواهد بود که پیش از ورود کاربر به وی نمایش داده می شود. مبلغ جایزه به صورت مساوی بین کلیه کاربرانی که به کلیه سوالات پاسخ صحیح بدهند تقسیم خواهد شد. کاربر در خصوص سوالاتی پاسخ صحیح آن را نمی داند تا دو مرتبه در هر کوییز از سوال 1 الی 9 امکان استفاده از جون که با علامت <قلب> در اپلیکیشن مشخص است میسر خواهد بود. امکان استفاده از جون در سوال 10 ( آخرین سوال هر کوییز) میسر نخواهد بود. جوایز نقدی کاربران از هر کوییز در کیف پول کاربر واریز می گردد. در صورتی که مبلغ موجودی کیف پول کاربر بیش از 50 هزار تومان باشد، وی می تواند با ثبت درخواست تسویه و اعلام اطلاعات حساب بانکی خود نسبت به دریافت وجه نقد اقدام نماید. تیک تاک ظرف مدت 72 ساعت نسبت به واریز مبلغ به حساب اعلامی توسط کاربر اقدام خواهد نمود.