اطلاعاتی که توسط تیک تاک ذخیره می گردد و هدف ما از ذخیره سازی این اطلاعات!

ما صرفاً اطلاعاتی که شما در هنگام ثبت نام وارد می کنید را ذخیره می کنیم. این اطلاعات شامل شماره همراه، نام و نام خانوادگی، نام کاربری، پایه و مقطع تحصیلی می باشد. این اطلاعات به منظور ایجاد حساب کاربری اختصاصی برای شما دریافت شده و ما هیچ گونه استفاده تجاری و غیر تجاری دیگر از این اطلاعات نخواهیم کرد. اطلاعاتی نظیر پایه و رشته تحصیلی نیز که در هنگام ثبت نام به صورت اجباری از شما دریافت می شود به دلیل ایجاد دسترسی و ارائه برنامه های آموزشی، نمونه سوال و فراهم ساختن شرکت در کوئیزهایی که مربوط به شماست دریافت می شود. بدیهی است در صورت عدم دریافت این گونه اطلاعات امکان ارائه خدمات آموزشی در تیک تاک میسر نخواهد بود.

با توجه به اینکه در تیک تاک امکان پاسخگویی به هزاران سوال تستی در بخش تکالیف ( نمونه سوال) برای شما فراهم شده است، پاسخگویی صحیح یا اشتباه شما به این سوالات در پلتفرم آموزشی تیک تاک ذخیره شده و به منظور ارائه نتیجه به شما به صورت اتوماتیک بررسی می گردد. همچنین در خصوص شرکت نمودن شما در کوئیزهای شبانه و پاسخگویی به این سوالات نیز نتیجه کوئیزها صرفاً به منظور اهدای جایزه به نفرات برتر و رتبه بندی کاربران در هفته یا ماه مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که در بخش کوئیزهای شبانه قابل مشاهده است شما کاربران عزیز صرفاً نام کاربری سایر کاربران را مشاهده می کنید و سایر اطلاعات کاربران نظیر شماره همراه، نام و نام خانوادگی و ... به هیچ وجه برای دیگر کاربران و یا هر شخص حقیقی و یا حقوقی دیگر فاش نخواهد شد.

به طور کلی تیک تاک اطلاعات حساب کاربری شما را به عنوان اسرار محرمانه خود تلقی نموده متعهد خواهد بود به هیچ وجه، هیچ وقت اطلاعات شخصی شما را برای مقاصد تجاری و غیر تجاری در اختیار سایرین قرار نخواهد داد.

دیدگاه ها و کامنت ها:

زمانی که شما به عنوان کاربر تیک تاک و یا بازدید کننده میهمان در بخش بلاگ دیدگاهی ارسال می کنید، ما اطلاعاتی که در فرم ارسال دیدگاه نمایش داده می شود را ذخیره می کنیم، علاوه بر آن آی پی آدرس شما و مرورگرتان نیز برای کمک به تشخیص اسپمرها استفاده می شود. پس از بررسی دیدگاه شما توسط تیم بازبینی محتوای تیک تاک و تایید آنها، این دیدگاه بدون درج اطلاعات کاربری و یا آدرس ایمیل شما منتشر می شود.

در خصوص بخش چت کوئیزها نیز می توانید به راحتی و با آسودگی خیال با سایر شرکت کنندگان چت کنید و برای آنها پیام بفرستید یا پیام های آنها را بخوانید. در مورد این بخش، بررسی محتوای ارسالی توسط شما به صورت اتوماتیک و بوسیله موتور فیلترینگ تیک تاک و به صورت آنی انجام می شود و در صورتی که پیام شما بر خلاف موازین عرفی، قانونی و شرعی کشور عزیزمان ایران نباشد به بخش چت منتشر می شود. در مورد اطلاعات کاربری و حریم شخصی خود در این بخش نگران نباشید. سایر کاربران صرفاً نام کاربری شما را در بخش چت می بینند و به سایر اطلاعات کاربری شما دسترسی نخواهند داشت.

فرم های تماس :

ما اطلاعات ارسالی توسط شما در فرم های تماس به علاوه متاهای اطلاعات مانند، زمان ارسال یا آی پی آدرس و مرورگر مورد استفاده را ذخیره می کنیم. ما برای مدیریت اطلاعات فرم تماس از پلاگین اختصاصی تیک تاک استفاده می کنیم. البته ما برای اهداف آینده اطلاعات فرم تماس شما را در دیتابیس و سرورهای خود به عنوان بک آپ ذخیره می کنیم. ما اطلاعات ارسالی شما را با این هدف که احتمالا در آینده به آن نیاز داریم، تا مدت زمان نامعلومی ذخیره می کنیم. البته اگر چنین چیزی باب میل شما نیست، می توانید با ما تماس بگیرید و درخواست حذف آن را بدهید.

کوکی ها:

اگر شما روی سایت کامنت ارسال کنید، احتمال این هست که اطلاعات شما مثل نام، نام خانوادگی و آدرس ایمیل، در کوکی ها ذخیره شود. این کوکی ها برای صرفه جویی در زمان شماست، به این صورت که در نظرات بعدی، نیازی به پر کردن اطلاعات اولیه به صورت مجدد نخواهید داشت. عمر این کوکی ها، یکسال است.

اگر شما در پلتفرم تیک تاک حساب کاربری داشته باشید و وارد حساب کاربری تان شوید، یک کوکی جهت اینکه ببینیم آیا مرورگر شما از کوکی پشتیبانی می کند، ساخته می شود. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی شما نیست و بعد از بستن مرورگر، کوکی شما نیز حذف می گردد.

ضمناً زمانی که شما در تیک تاک وارد می شوید، ما چندین کوکی برای ذخیره اطلاعات ورود شما و صفحه نمایش شما ذخیره می کنیم. عمر این کوکی ها دو روز است و عمر کوکی اسکرین یک سال، اگر شما از گزینه "مرا به خاطر بسپار" استفاده کنید، عمر کوکی ها به دو هفته خواهد رسید. همچنین این کوکی ها بعد از اینکه از حساب کاربری خود خارج شوید، حذف خواهند شد.

مطالب جاگذاری شده توسط سایت های دیگر!

نوشته های ما در قسمت بلاگ و یا سایر قسمت های وب سایت ممکن است از وب سایت دیگری جاگذاری شده باشد. (موادری مانند ویدیوها، تصاویر، مقالات و ...) این موضوع دقیقا به معنی آن است که شما بازدید کننده آن وبسایت هستید.

ممکن است آن وب سایت اطلاعات شما را ذخیره سازی کند، کوکی ست کند، از آنالیزرهای مختلف استفاده نماید و همچنین اگر عضو سایت شوید شما را به وسیله مطالب جاگذاری شده دنبال نماید.

همکاران ما:

کلیه همکاران و پرسنل تیک تاک اعم از تمام وقت و پاره وقت و به طور کلی هر شخص حقیقی و یا حقوقی که به هر شکل با تیک تاک همکاری می کند و به اطلاعات کاربران و یا بازدیدکنندگان تیک تاک دسترسی دارد از طریق امضا تعهدنامه عدم افشای اطلاعات محرمانه، متعهد و ملزم به رعایت قوانین و خط مشی سازمانی تیک تاک در حفظ حریم خصوصی کاربران و بازدیدکنندگان خود می باشد.

و در نهایت...!

اطلاعات شخصی شما که به صورت امانت نزد تیک تاک می باشد همه و همه اطلاعاتی است که توسط خود شما در اختیار ما قرار گرفته و یا ناشی از فعالیت شما در این پلتفرم در اختیار ما قرار گرفته است. به غیر از این، ما به هیچ اطلاعاتی که در سیستم کامپیوتری شما و یا گوشی موبایل شماست دسترسی نداریم. اطلاعاتی که به واسطه ثبت نام و فعالیت شما در تیک تاک ذخیره می گردد جزء لاینفک اسرار محرمانه ماست و به هیچ وجه به غیر از مواردی که در این نوشته ذکر شد استفاده نمی گردد.